Dzisiaj w nocy w Chojnowie nieznani jeszcze policji sprawcy podłożyli ładunek wybuchowy pod bankomat Banku na Dąbrowskiego (Santander). Skradziono kasetkę z pieniędzmi. W trakcie postępowania będzie ustalane, ile pieniędzy mogło się tam znajdować. Eksplozja była słyszana o 4 nad ranem. Siła wybuchu była ogromna, bankomat został rozerwany na kawałki a fragmenty rozrzucone w promieniu 100m. Ulica Dąbrowskiego jest nie przejezdna.

Przypominamy że kilka miesięcy temu w tym samym miejscu doszło do podobnego ataku.

9 komentarzy

  1. A juz krazyly plotki, ze ich zlapali… Heh, a gdzie tam… Jak zwykle nikogo nie zlapia, wstawia nowy bankomat i za pol roku znowu eksplozja.

  2. Bo w Chojnowie Tylko umarza się Ślectwa nawet jak mają Dowody mocne Prawda 😉. A innym robić problemy to Mogą przecieź wzorem są . Bo po co łapać kogoś lepiej pisać Bzdury Kłamstwa i umrzać P.S pozdrawiam czytelników 😊

  3. Bo w Chojnowie się umarza śledztwa, nawet gdy są MOCNE DOWODY ! 😉 Lepiej pisać BZDURY I KŁAMSTWA i wtedy szybko umarzają i jest cisza!!! Innym robić problemy mogą, a przecież są tacy WZOROWI – PRAWDA ?? PS. pozdrawiam czytelników 😊 Proszę, nie usuwać komentarzy – to SZCZERA PRAWDA !!!

  4. U nas w miejscowosci GREBOCICE W PAZDZIERNIKU CHYBA 22 10 O 3 W NOCY TEZ WYSADZILI BANKOMAT BANKU SPOLDZIELCZEGO POLICI NIE BYLO BO WSZYSCY DOSTALI DZIEN WOLNY OD PRACY ZA TO ZE PRACOWALI W DZIEN WYBOROW SMIECHU WARTE TYDZIEN WCZESNIEJ ZROBILI TAKI SAM NUMER W MIEJSCOWOSCI SZTYCHLINGOWA A TERAZ JAK PISZECIE U WAS W CHOJNOWIE.

Komentarze do wpisu